Joga on-line

Pomysł „Jogi w domu” – jogi on-line zrodził się z potrzeby serca w momencie, gdy „świat się zatrzymał” w czasie pandemii i nie mogliśmy spotykać się na sali. Pierwszą sesję on-linę poprowadziłam 16 marca 2020. Już wtedy poczułam, że potrzebujemy tych spotkań wzajemnie. Ja, jako nauczyciel chciałam dzielić się sobą w tej roli, a Wy – moi wirtualni uczniowie przyjęliście mnie z otwartymi sercami. 

Projekt Jogi w domu zakończył się w momencie, gdy mogliśmy ponownie spotykać się w bezpiecznych przestrzeniach i ćwiczyć jogę razem na sali. Obecnie nie prowadzę zajęć on-line, ale zapraszam do korzystania z nagranych przeze mnie sesji jogi. Każdy może z nich korzystać bezpłatnie. Są dostępne dla Was na grupie na Facebook Olaboga z Martą joga – 15 sesji jogi, które trwają 1h oraz kilka nagranych krótkich praktyk dla Was na moim kanale You Tube.

Joga on-line

Joga on-line - informacje praktyczne

Joga on-line jest  dla wszystkich praktykujących i tych, którzy po raz pierwszy chcą spróbować jogi

Czego potrzebujesz do praktyki:
⁃ niewielkiej przestrzeni dla siebie
⁃ jeżeli nie masz maty do jogi praktykuj na podłodze
⁃ jeżeli nie masz paska do jogi możesz zastąpić go paskiem do spodni lub szlafroka
⁃ jeżeli nie masz kości do jogi możesz zastąpić ją większa książką w twardej okładce
⁃ przygotuj koc do relaksu, bo każda sesja kończy się krótką relaksacją
⁃ otwórz serce i nie oceniaj siebie przez pryzmat tego czego nie zrobisz, a bardziej skup swoje myśli na tym co czujesz i jak oddychasz⁃ niewielkiej przestrzeni dla siebie

Subskrybuj mój kanał

Praktykuj w domu

Zachęcam do korzystania z praktyk, które umieszczam na moim Kanale YouTube. Zobacz krótką, przykładową praktykę – YouTube.