O mnie

Odkrywam pełnię w swoim życiu jako nauczycielka jogi.
Jako uczeń, którym cały czas pozostanę dla doskonalenia siebie oraz jako nauczyciel z ponad 10 letnim doświadczeniem w nauczaniu odkryłam, że Joga jest formą samoopieki, troski o zdrowie, dobre samopoczucie i radość. Cieszę się, że mogę uczyć tej troski moich uczniów podczas praktyki na macie. Prowadzę zajęcia w stylu Vinyasa, Hatha Yogi, Jogi powięziowej.

Na moich zajęciach odnajdą się osoby początkujące i zaawansowane w praktyce.
Nieodłącznym elementem zajęć jest relaksacja, która pomaga wyciszyć umysł i pogłębić świadomość swojego ciała. Taka praktyka kształtuje uważność, pomaga pozbyć się energetycznych blokad w ciele, uwolnić emocje, pracować z traumami. Pozwala poczuć lekkość w ciele oraz zaufanie do swojej intuicji. Zwracam uwagę na pełnię, równowagę między ciałem, oddechem i umysłem. Wierzę, że joga jest nieustanną podróżą, która napełnia ciało inteligencją i energią, a umysłowi pozwala poszybować w przestworza. Prowadzę również warsztaty dla kobiet Wenus Jogi podczas, których skupiamy się na kobiecości i ćwiczeniach mięśni dna miednicy.

Prywatnie jestem mamą 5tki – dwójka dwunożnych istot plus trzy kotki. Spędzam wolny czas na górskich wyprawach i tańcach spontanicznych. Medytuje, uczę medytacji moich uczniów, staram się podnosić pozytywne/wyższe wibracje.

355674889_745261957599592_4576679664371115842_n

Jeżeli masz pytania napisz do mnie